Zajímá vás, jaké novinky jsme pro vás připravili? Chcete si vyzkoušet nejlepší dotykový interkom na světe? Budeme na vás čekat už 20. až 24. 9. 2022 na stánku 5A13 v hale 5.

Výstava For ArchCo jsme si pro vás nachystali?

  • Vyzkoušíte si novou generaci našeho nejprodávanějšího interkomu 2N® IP Verso. Nyní s FullHD kamerou a procesorem Axis ARTPEC-7.
  • Jako vždy budeme předvádět mnohokrát oceněný interkom 2N® IP Style s novými funkcemi jako čtení QR kódů a obousměrné video. Představíme vám také novou verzi se speciálním antibakteriálním povrchem.
  • Povíme vám víc o našich integracích s klíčovými technologickými partnery. Máme několik nových, o kterých možná ještě nevíte.
  • Dozvíte se, jak vypadá řízení přístupu nové generace. Náš patentovaný přístup mobilním telefonem WaveKey se stane v příštích letech standardem pro veškeré projekty.
  • Prohlídnout si můžete i vše ostatní z naší široké nabídky IP interkomů, odpovídacích jednotek a přístupových čteček.

Mějte stále nejnovější informace. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Mějte oči otevřené

Až nás budete v hale 5 hledat, nevyhlížejte klasický modrobílý stánek. Výstava FOR ARCH je jedna z prvních příležitostí, kde představíme nové logo a novou identitu značky 2N. Moderní, luxusní a minimalistickou.

A ještě jeden nový produkt

Určitě vás zaujme nová čtečka 2N Access Unit 2.0, která v sobě kombinuje hned tři přístupové metody. Jaké? Dozvíte se na výstavě!

Získejte vstupenku zdarma

This site is not available in the chosen region. You will be redirected to a higher-level site.

This site is not available in the chosen region. You will be redirected to a higher-level site.

/en_US/about-2n/news-and-events