Reporting Specialist / BI Analyst
Jan Pleskot
CFO
Rozšiřujeme tým financí, abychom dále ze strany financí podporovali růst 2N a skupiny Axis a byli partnery kolegům z IT/IS při budování nového datového sklad (na platformě Snowflake).

Jde o novou pozici a její náplň bude postupně uzrávat, ale už teď víme, že:

  • Je potřeba pochopení vztahu účetnictví (systém, proces, data) a managementu (report, informace, rozhodnutí)
  • Budete součástí týmu FIN oddělení a mezičlánek mezi Businessem - Financemi - IT / IS
  • Postupně budete vytipovávat oblasti, které by se měly datově uchopit, provázat, přenést do datového skladu a následně v nich identifikovat business přínos
  • Měla by Vám být blízká spolupráce jak s IT, tak businessem. Nemáte problém komunikovat jak v češtině, tak angličtině a umíte si kolegy získat a prodat jim potřebu sběru kvalitních dat a co za to oni získají
  • Bude potřeba pracovat se systémy a zdroji dat; výhodou znalost ERP (v 2N máme IS Helios Green - data účetní, skladové, staff cost….) a CRM systému (Salesforce apod.)
  • Během měsíce se budete podílet na příprava PBI reportů, dashboardů a group reporting package, právě za oblast zdroje dat
  • Postupně si vezmete za své oblasti, které jsou spojené s provozem datového skladu za business

Jak si vás představujeme:

  • Máte zájem o technologie, data a reporting
  • Pozitivní mindset a zvídavost
  • Díváte se na věci business pohledem, máte chuť pochopit jak podstatu 2N businessu, tak procesů a postupů jednotlivých divizí a útvarů kde vznikají data a jak se s nimi pracuje
  • Oceníme zkušenost s Qlik Sense nebo zkušenosti z podobných nástrojů
  • Bude se vám hodit: chápání procesů a LCDP, znalost účetnictví, zkušenosti s controllingem a schopnost se dále rozvíjet v této oblasti
  • Základy nebo ochota naučit se SQL případně nějakého dalšího jazyka pro analýzu dat
  • Máte zkušenost nebo chuť nabírat další zkušenosti v oblasti datových skladů, jejich architektuře, procesů a návaznosti na datové modely, datového modelováním a datového inženýringu
Máte zájem o pozici
Reporting Specialist / BI Analyst?
Petr Zajíček
Head of Recruitment and Employer Branding
+420 225 271 789
Máte zájem o pozici Reporting Specialist / BI Analyst?
Doporučte tuto pozici svým známým
Nabídku můžete sdílet na sociálních sítích nebo poslat emailem.

Proč se vám u nás bude líbit

Prosperující a stabilní firma

Různé typy úvazků, flexibilita

Práce se špičkovými technologiemi

Výborný tým a otevřená komunikace

Odměňování na základě vlastního i týmového výkonu

Pracovní úkoly budete řešit po svém

Sladění soukromého a pracovního života

Zázemí pro sportovce

Kariérní video 2N

Podívejte se, jak u nás vzniká jeden z nejmodernějších dveřních interkomů na světě.
Zhlédnout video

Hledáte něco jiného?