Žen si ve 2N vážíme a chceme jich ještě víc

Technologie totiž nejsou jen mužská záležitost.

Máme rádi ženy! A stojíme o to, aby u nás chtěly pracovat. Jsme světová firma, za jejímž úspěchem stojí nejen unikátní produkty, ale především naši zaměstnanci. Naše interkomy jsou na špičce svého oboru a o totéž se snažíme při vytváření pracovních podmínek pro naše lidi. Zavádět nové trendy v oblasti lidských zdrojů je pro nás stejně důležité jako představovat nové směry na trhu s přístupovými systémy.

Výsledek: přestože je 2N technologická firma, z více než 25 % ji tvoří ženy, a naším cílem je, aby jich do konce března 2020 byla jedna třetina. Ženy u nás zastávají důležité pozice, máme personální ředitelku, šéfku customer care, hlavní právničku nebo šéfku UX týmu. Záleží nám na tom, aby naše ženy mohly snadno skloubit čas strávený v práci s časem, který potřebují na péči o děti a rodinu. Pro čerstvé maminky máme připravené pozice se zkráceným pracovním úvazkem, po návratu z rodičovské dovolené jim – stejně jako otcům – nabízíme možnost práce z domova a flexibilní pracovní dobu. Myslíme i na děti našich zaměstnanců, pro které ve 2N máme hernu se zajištěnou celodenní péčí.

Prozkoumejte otevřené pozice


Podívejte se na videa s našimi kolegyněmi

Daniela pracuje ve 2N dva roky jako asistentka materiálového oddělení. Ve 2N ji vyhovuje, že na pozici, na které pracuje, je možný homeoffice, který se dá využít například při nemoci dítěte a pro zaměstnavatele to není problém. Ve svém volném čase se kromě svých dvou dětí věnuje také zpěvu. Svůj talent tak může rozvíjet s ostatními kolegy ve 2N Bandu.

Dáša pracuje ve 2N devět let. Po návratu z mateřské dovolené se dostala na vývojářskou pozici Technical Writer, kde pracuje už druhým rokem. Kromě samotné náplně práce jí vyhovuje možnost zkráceného pracovního úvazku a flexibilní pracovní doba. A právě díky těmto výhodám pro ni není problém skloubit péči o rodinu s dvěma dětmi.

Klára působí ve 2N 4 roky a na starosti má UX oddělení. Je to jedno z mála oddělení ve firmě, které tvoří převážně ženy. Z pohledu work life balance jí na 2N zaujalo, že je pro zaměstnavatele klíčové, aby člověk, který ve 2N pracuje, byl schopný sladit pracovní a osobní život. Tento přístup jí velice vyhovuje, protože se stará sama o dítě.

Markéta ve 2N pracuje téměř 2 roky na pozici UX Reasercher a náplní její práce je zjišťovat, jak uživatelé používají naše produkty a co je na nich potřeba zlepšit. Při nástupu do 2N jí nejvíce zaujalo, jaká ve firmě panuje přátelská atmosféra i díky celé řadě mimopracovních aktivit.  Zkrácený úvazek jí umožňuje mít vyvážený pracovní i osobní život.

Radka je ze Slovenska a do 2N nastoupila před rokem na pozici Technology Partner Manager. Práce v mužském kolektivu je pro ni nová zkušenost. Na práci ve 2N se jí nejvíc líbí její mezinárodní působení, které dává příležitosti vycestovat do zahraničí a potkávat se tam se zajímavými lidmi na konferencích nebo veletrzích.

Stanislava pracuje ve 2N jako designérka uživatelského rozhraní. Práce v technologické firmě vzhledem k jejím předchozím zkušenostem pro ni není žádnou novinkou, na práci v 2N se jí ale nejvíce líbí, že se může podílet na produktu, který je jedničkou ve svém oboru. Vyhovuje jí také přístup zaměstnavatele ke svým zaměstnancům, respekt k jejich osobnímu životu, času na odpočinek i na jejich koníčky.


A jak u nás funguje spolupráce mezi muži a ženami?

K tomu mají určitě co říct i naši kolegové. Michal dobře upozorňuje na to, že našimi nejlepšími obchodními zástupci jsou právě ženy. Petr zdůrazňuje důležitost ženské energie v týmu. A Tomáš vzpomíná, jak vybral do týmu produktového managementu první ženu.

Chcete se přidat k nám do týmu?

Daří se nám, rosteme. Hledáme nové kolegyně.

Prozkoumejte otevřené pozice

This site is not available in the chosen region. You will be redirected to a higher-level site.

This site is not available in the chosen region. You will be redirected to a higher-level site.

/en_US/careers