Vyrážíme na největší veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace a zabezpečení ve střední Evropě. Dorazte na něj 21.-23.3. i vy a stavte se na stánku P 4.13. Máme pro vás lístek zdarma.

Je to naše první účast na AMPERu, takže začneme od základů a představíme návštěvníkům výhody IP technologie. Jaké to například jsou?AMPER 2023

 • IP usnadňuje instalaci,
 • snižuje náklady, protože využívá sdílenou ethernetovou kabeláž,
 • škálování projektů je s ní hračka,
 • umožňuje integraci s jinými systémy,
 • a přináší toho mnohem víc. Schválně vyzkoušejte naše experty na stánku, jestli vám vyjmenují alespoň 10 výhod IP technologie.

Určitě oslníme i projektanty, kteří při práci s námi ocení materiály určené přímo pro ně. Například specifikace, které můžou použít v zadávací dokumentaci. Máme pro ně CAD výkresy našich produktů, které jsou i okótované a k dispozici ve formátech .dwg a .pdf. A co teprve když uslyší, že můžou do BIM modelu budovy zahrnout i naše produkty pár kliknutími.

Novinky nejen pro ty, co nás znají

Ať už jste fanoušek 2N, nebo se na svůj první projekt v IP teprve chystáte, vezeme do Brna nejnovější železo a to si musíte otestovat.

 • Třeba desetipalcový dotykový interkom s 5MPx kamerou. Jak plynulé můžou být animace na interkomu neuvěříte, dokud si s interkomem 2N® IP Style nepohrajete.
 • Širokoúhlou full-HD kameru jsme nově dali i do nejprodávanějšího interkomu na světě a v Brně představíme jeho druhou generaci.
 • Ještě horký vám dovezeme ukázat i 2N® IP One. Interkom s jedním tlačítkem, které je jednoduše radost mačkat. Přijde vám divné, že byste měli radost z mačkání? Přijďte si to vyzkoušet a ucítíte sami.

Mějte stále nejnovější informace. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.

Software hraje prim

Hardwarové produkty jsou tahákem, ale ve světě IP je právě software to, co mění životy uživatelů i administrátorů.

 • Nový nájemník v domě, který máte na starosti se stěhuje už zítra? Ale zítra má váš syn svůj první fotbalový zápas, na který prostě musíte. Necháte nájemníka čekat, nebo půjde rodina stranou? Už si nemusíte vybírat. Kvůli změně jména na displeji interkomu, úpravě přístupových pravidel nebo volání z interkomu na mobil nemusíte nikam jezdit. My2N Management Platforma je přístupná odkudkoliv a vzdáleně s ní vyřešíte čtyři z pěti požadavků vašich zákazníků.
 • Klíče (a RFID karty) hoďte do kanálu. Tedy hned jak nainstalujete naše Bluetooth čtečky a nastavíte přístup mobilem. Naše patentovaná technologie WaveKey překonala všechny strasti prvních verzí Bluetooth přístupu. Dnes je jediná, která je rychlá, pohodlná a bezpečná zároveň.
 • Mobil zpravidla využijete i v další novince, kterou na AMPERu ukážeme. Přístup pomocí QR kódů je ideální pro jednorázové návštěvy a vy si musíte vyzkoušet, jak rychle je naše interkomy čtou.

Tip na konec: Věděli jste, že IP využijete stejně dobře i v rekonstrukcích? Zeptejte se, jak na to našich specialistů už 21.-23.3. na stánku P 4.13.

Získejte vstupenku zdarma

Zadejte při registraci kód 20578-120 a užijte si nejen produkty a řešení 2N, ale celý veletrh AMPER.

Chci vstupenku

This site is not available in the chosen region. You will be redirected to a higher-level site.

This site is not available in the chosen region. You will be redirected to a higher-level site.

/en_US/about-2n/news-and-events